DRUK CYFROWY

Teraz w naszej ofercie także - szybki druk cyfrowy

UWAGA - Możliwy wydruk ekspresowy.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie zlecenia mogą oczekiwać na wykonanie kilka czy nawet kilkanaście godzin. W dobie wszechobecnego pośpiechu staramy się dotrzymać kroku naszym klientom. Dzięki możliwie szybko wykonywanej przez naszych pracowników pracy przy organizacji zleceń, staramy się sprostać oczekiwaniom każdych naszych klientów. Usługa "szybki druk cyfrowy" zastała stworzona z myślą o niskonakładowych publikacjach czy pracach, które nie muszą charakteryzować się najwyższa jakością wydruku. Wydruk taki umożliwia oszczędność czasu i szybką realizację powierzonego zlecenia.

Druk cyfrowy stosujemy wszędzie tam, gdzie nie jest możliwe oczekiwanie na wykonanie druku tradycyjną metoda offsetową, w której niezwykle istotna jest wysoka jakość wykonania produktu finalnego. Z początkiem nowego roku poszerzyliśmy nasz zakres usług i uruchomiliśmy w naszej drukarni kolejną maszynę do profesjonalnego druku cyfrowego firmy Konica Minolta. Obok dwóch maszyn do cyfrowego wydruku w kolorze posiadamy urządzenie dedykowane wyłącznie do druku biało-czarnego.

Druk cyfrowy wizytówek.

Druk cyfrowy jest idealnym rozwiązaniem dla niskonakładowych publikacji, dla druków personalizowanych oraz prac, których ze względu na krótki czas realizacji nie można wykonać tradycyjną techniką offsetową, przy zachowaniu wysokiej jakości produktu finalnego.

Z początkiem nowego roku poszerzyliśmy nasz zakres usług i uruchomiliśmy w naszej drukarni kolejną maszynę do profesjonalnego druku cyfrowego firmy Konica Minolta. Obecnie dysponujemy dwama maszynami do cyfrowego druku kolorowego oraz maszyną dedykowaną do druku czarno-białego.

Posiadane maszyny pozwalają na druk 10 000 kopii czarno-białych oraz ponad 5000 kopii kolorowych w ciągu godziny. Druk wykonywany jest na papierach o różnej gramaturze od 64g/m do 350 g/m. Drukujemy również na foliach i papierach samoprzylepnych, kopertach, kartonach ozdobnych, papierach kolorowych oraz foliach transparentnych.

Podstawowe parametry naszych maszyn do druku cyfrowego:

 • Prędkość zadruku: do 90 stron dla formatu A4, full kolor lub do 160 stron czarno-białych;
 • Format papieru: A4, A3, A3+;
 • Gramatura: od 64g/m2 do 350 g/m2;
 • Jakość druku: Adobe PostScript3, Kontroler Efi Fiery;
 • Skanowanie dokumentów do formatu A3 do PDF, JPG, TIF - do 140 stron/min.

Oprócz maszyn drukujących dysponujemy na miejscu:

 • gilotynami do cięcia papieru,
 • bindownicami tradycyjnymi, bindownicami spiralowymi, termobindownicami,
 • bigownicami do profesjonalnego wykonywania ulotek i zaproszeń składanych,
 • laminatorem rolowym,
 • skanerami kolorowymi.

Zalety druku cyfrowego:

 • najszybszy czas realizacji, zamówienia nawet "od ręki" w obecności Klienta lub w uzgodnionym terminie,
 • niskie koszty druku, nakład zgodny z zapotrzebowaniem - druk od 1 egzemplarza,
 • druk na żądanie z możliwością aktualizacji publikacji (na życzenie Klienta archiwizujemy pliki),
 • możliwa indywidualizacja wydruków : personalizacja, numeracja.

Zapraszamy do stałej współpracy

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dodania nas do listy stałych kontaktów. Dzięki stałej współpracy możecie Państwo liczyć na dopasowanie naszych usług i cen do Państwa potrzeb. Zapraszamy. Proponujemy również przejęcie przez naszą firmę zadań projektowych, drukarskich, ich dostawę, a nawet kolportaż.

W sprawach dotyczących druku cyfrowego prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.