DRUK OFFSETOWY

Jesteśmy firmą, która działa na rynku od wielu lat, dlatego wiemy jak ważne dla klientów jest dokładne wykonanie zamówienie. Ale to co sobie cenią najbardziej klienci to czas – dlatego nasza firma oferuje wykonanie wydruków ekspresowych na specjalne zamówienie klienta.

Specjalizujemy się w wielu rodzajach druku, ale jednym z naszych czołowych specjalności jest druk offsetowy. Stosuje się go do drukowania dużej ilości materiałów marketingowych oraz druku publikacji. Współpracujemy z wieloma znanymi na rynku firmami, które z chęcią wracają do nas proponując nam coraz to ambitniejsze zlecenie, dzięki czemu nasi pracownicy zdobywają niezbędne doświadczenie, które sprawia, że nasza firma dobrze prosperuje. Druk offsetowy jest techniką, dzięki której zaoszczędzisz wiele pieniędzy. Otóż przy korzystaniu z tej techniki uzyskujemy wysoką jakość wydruków przy relatywnie niskim koszcie. J est to obopólna korzyść zarówno dla nas i dla klientów, gdyż im większy nakład zażyczy sobie klient, tym mniejszy koszt jednostkowy, co w konsekwencji sprawia, że klient zyskuje na tym pieniądze.

W technice offsetowej możesz wydrukować niemal wszystko.

Zaleca się do druku offsetowego duże nakłady, czyli książki, broszury, katalogi, czasopisma, wizytówki, naklejki i wiele, wiele innych pozycji zawierających wymagającej druku na dużej ilości papieru. Jesteśmy w stanie wykonać druki offsetowe w rozmiarze A7,A6, A5, A4, A3, A2 A1, B3, B2, B1 oraz inne do formatu B1 w gramaturze papieru od 90 g/m2 do 350 g/m2. Nasza firma oprócz samego druku oferuje również szereg innych usług, które wykonamy na miejscu według życzenia klientów. Możemy dodatkowo przyciąć do odpowiedniego formatu. Jesteśmy w stanie wykonać szycie płaskie i oczkowe, poziome oraz pionowe. Zajmujemy się również listwowaniem oraz sztancowaniem oraz wieloma innymi usługami.

Druk offsetowy to przede wszystkim wysoka jakość wydruku przy relatywnie niskim koszcie jednostkowym. Druk ten charakteryzuje się szeroką gamą kolorów (standardowych CMYK oraz dodatkowych np. złotym, czy srebrnym). Nasza firma oferuje również duży wybór materiałów, na których można wydrukować materiał. Do naszych klientów należy wybór co potrzebują wydrukować, w jakich ilościach, wybierają jaką techniką ma zostać wykonany druk, np. folia matowa, błyszcząca, lakierowanie UV, czy lakierowanie wybiórcze. Wszystko zależy od naszych klientów!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Tradycyjny druk offsetowy jest najlepszym rozwiązaniem dla druku publikacji oraz materiałów reklamowych o dużych nakładach. Druk offsetowy jest techniką, która pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wydruków przy zachowaniu optymalnie niskiej ceny jednostkowej. Zasada opłacalności wydruków w tej technice jest prosta: "im większy nakład, tym niższy koszt jednostkowy".

Technologią druk offsetowego drukować możemy praktycznie wszystko. Pamiętać należy jednak, że w metodzie tej wykorzystuje się duże nakłady papieru, dlatego najczęstrzym zastosowaniem dla tej technologii druku są: książki, broszury, katalogii, czasopisma, plakaty, ulotki, często wizytówki, etykiety i naklejki.

Druk offsetowy wykonywany jest na maszynach Komori Lithrone. Podstawowe parametry druku:

 • Format papieru: A7, A6, A5, A4, A3, A2 A1, B3, B2, B1, inne do formatu B1;
 • Gramatura: od 90 g/m2 do 350 g/m2;

Usługi dodatkowe dla druku offsetowego:

 • cięcie do formatu,
 • bigowanie,
 • szycie płaskie i oczkowe, poziome i pionowe,
 • klejenie,
 • spiralowanie,
 • foliowanie mat i błysk,
 • lakier wybiórczy,
 • listwowanie,
 • sztancowanie

Zalety druku offsetowego:

 • Niskie koszty dużej ilości druku (wraz z rosnącą ilością nakładu, maleje cena)
 • Duży wybór kolorów, zarówno standardowych CMYK, jak i dodatkowych (np. złoty, srebrny).
 • Duży wybór materiałów, na których można drukować.
 • Możliwość wykorzystywania wielu kombinacji kolorystycznych w procesie samego druku.
 • Różnorodne techniki uszlachetniania takie jak: folia matowa, błyszcząca, lakierowanie UV, lakierowanie wybiórcze

WAŻNE:

Decydując się na wydruk swoich prac w pierwszej kolejności należy zastanowić się jak duże mamy zamówienie oraz na kiedy chcielibyśmy by zostało zrealizowane. Jest to istotna informacja pozwalająca w dużej mierze zadecydować o wyborze metody wydruku. Jeśli zależy nam na wykonaniu zlecenia „od ręki” to zdecydowanie musimy skorzystać z zalet druku cyfrowego. Jeśli natomiast zamówienie, które chcemy wydrukować będzie powielane w setkach lub tysiącach egzemplarzy i nie spieszy nam się z realizacją zamówienia to zdecydowanie korzystniejszym wariantem będzie wybrać druk offsetowy.

Zapraszamy do stałej współpracy

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dodania nas do listy stałych kontaktów. Dzięki stałej współpracy możecie Państwo liczyć na dopasowanie naszych usług i cen do Państwa potrzeb. Zapraszamy.

Proponujemy również przejęcie przez naszą firmę zadań projektowych, drukarskich, ich dostawę, a nawet kolportaż.

W sprawach dotyczących druku offsetowego prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.