Zaproszenia ślubne, bileciki, winietki, zawieszki, etykiety na butelki, plany stołów, menu, podziękowania dla gości

UWAGA - Możliwy wydruk ekspresowy w ciągu 1-24h

Zaproszenia ślubne oraz wszystkie pozostałe detale graficzne są jednym z najważniejszych elementów ślubu. Oferujemy Państwu wykonanie zaproszeń oraz wszystkich dodatków składających się na oprawę graficzną wesela. Dobrze dobrane oraz wykonane dodatki graficzne są świetnym uzupełnieniem wystroju sali weselnej i dodają charakteru pozostałym ozdobom znajdującym się w sali oraz na stołach weselnych. Istotne jest aby wszystkie elementy były spójne ze sobą. Wykonujemy je w różnych wzorach, a każdy wzór w wielu różnych motywach więc wierzymy, że bez trudu każdy z Państwa wybierze odpowiednią grafikę oddającą charakter wesela oraz pary młodej. Zapraszamy do poszukania inspiracji w naszym katalogu zaproszeń.

W naszej ofercie znajdą Państwo następujące produkty niezbędne przy organizacji wesela:

- zaproszenia ślubne które przygotowaliśmy w wielu kolekcjach oraz motywach wraz z bilecikami na których można umieścić dodatkowe informacje takie jak mapa dojazdu, informacje o noclegu, prośbę dotyczącą prezentu czy potwierdzenia uczestnictwa

- winietki na stoły ułatwiające zajmowanie miejsc przez gości przygotowane zostały w taki sposób aby nawiązywały swoim charakterem do pozostałych elementów wystroju sali weselnej. Winietki wykonujemy w formie tradycyjnej czyli jako rozkładane wizytówki lub jako wizytówki nierozkładane przystosowane do umieszczenia ich w sposób nietypowy (np. wbite w owoce lub korek z wina).

- zawieszki na butelki będące śliczną ozdobą stołu zaprojektowane są tak aby uzupełniały graficznie etykiety na butelki lub w przypadku braku etykiet pasowały do pozostałych elementów ozdabiających stół weselny. Na zawieszkach można umieścić imiona nowożeńców, datę ślubu oraz dowolny tekst. Zawieszki na butelki wykonujemy na grubej kredzie lub papierze ozdobnym, posiadają dziurkę, dzięki której możemy przymocować je za pomocą sznurka lub tasiemki.

- etykiety samoprzylepne na butelki są świetnym pomysłem na elegancką dekorację stołu. Etykiety pasują do różnych kształtów butelek. Etykiety na butelki są ozdobą stosowaną oddzielnie lub wraz z zawieszkami na butelki.

- plany stołów weselnych są świetnym uzupełnieniem winietek na stoły. Plany stołów wykonane są przez nas na płycie PCV do ustawienia bezpośrednio na podstawie (świetnie w tej roli sprawdzają się sztalugi malarskie) lub drukowane na papierze matowym 150g przeznaczone do oprawienia w antyramie lub ramce.

- menu weselne dzięki któremu goście dowiedzą się jakie dania i o jakich godzinach będą serwowane podczas przyjęcia. Menu wykonujemy zarówno w formie kart na stoły (wówczas wykonujemy je na kredzie matowej 350g lub papierach ozdobnych) jak również w formie tablicy podobnej do tablicy z planem stołów.

- tablice rejestracyjne wykonywane są na płycie PCV, którą na czas przejazdu pary młodej umieszcza się na samochodzie.

- podziękowania dla gości wykonujemy w formie pudełeczka do którego można włożyć cukierki, czekoladki lub dowolny upominek, który będzie przypominał gościom o tym wielkim wydarzeniu. Do pudełeczek dołączyć można tradycyjne podziękowania w formie składanej kartki lub można podziękowania nakleić bezpośrednio na pudełko.

Oferta ślubna:

zaproszenia ślubne, podziękowania dla gości, winietki na stoły, etykiety samoprzylepne na butelki, zawieszki na butelki, plany stołów, menu, tablice rejestracyjne dla nowożeńców

Parametry:

W naszej ofercie zaproszeń można znaleźć produkty klasyczne, eleganckie i unikatowe. Wykonujemy różne kolekcje zaproszeń, winietek, zawiszek, etykiet, menu oraz podziękowań. Każda kolekcja występuje w kilku motywach graficznych. Poniżej znajdziecie Państwo galerię poszczególnych kolekcji zaproszeń ślubnych.

Format: Standardowe wielkości A6, A5, DL. Poziome i pionowe. Składane poziomo i pionowo. Formaty niestandardowe.

Papiery gładkie i ozdobne: fakturowane, perłowe i metalizowane w szerokiej gamie kolorystycznej oraz kolorach specjalnych: złote, srebne, miedziane itp.

Druk kolorowy CMYK: jednostronny 4+0 lub obustronny 4+4.

Gramatura papieru: 120g, 200g, 300g, inne.

Oferta dodatkowa: menu, winietki stołowe, zawieszki i etykiety na butelki, księgi gości, podziękowania itp.


UWAGA!

  • możliwość wykonania niskich nakładów
  • druk ekspresowy

Kolekcje Ślubne


Katalog zaproszeń ślubnych do pobrania w poniższym linku: Katalog Zaproszeń

Cennik zaproszeń/Cena 1 szt. BRUTTO
Ilość
KOLEKCJA 1
KOLEKCJA 2 KOLEKCJA 3 KOLEKCJA 4 KOLEKCJA 5 KOLEKCJA 6
od 10 szt. 8,50 zł 5,50 zł 5,50 zł 9,00 zł 5,00 zł 4,50 zł
11-20 szt. 7,50 zł 5,00 zł 5,00 zł 8,50 zł 4,50 zł 4,00 zł
21-40 szt 7,00 zł 4,50 zł 4,50 zł 8,00 zł 4,00 zł 3,50 zł
40 szt i więcej 6,50 zł 4,00 zł 4,00zł 7,50 zł 3,50 zł 3,00 zł

W sprawach dotyczących druku zaproszeń ślubnych, podziękowań dla gości, winietek na stoły, etykiet samoprzylepnych na butelki, zawieszek na butelki, planów stołów, menu, tablic rejestracyjnych dla nowożeńców prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.