Zaproszenia ślubne, bileciki, winietki, zawieszki, etykiety na butelki, plany stołów, menu, podziękowania dla gości

Oferujemy Państwu wykonanie zaproszeń oraz wszystkich dodatków składających się na oprawę graficzną wesela. Dobrze dobrane oraz wykonane dodatki graficzne są świetnym uzupełnieniem wystroju sali weselnej i dodają charakteru pozostałym ozdobom znajdującym się w sali oraz na stołach weselnych. Istotne jest aby wszystkie elementy były spójne ze sobą. Wykonujemy je w różnych wzorach, a każdy wzór w wielu różnych motywach więc wierzymy, że bez trudu każdy z Państwa wybierze odpowiednią grafikę oddającą charakter wesela oraz pary młodej. Zapraszamy do poszukania inspiracji w naszym katalogu zaproszeń.

W naszej ofercie znajdą Państwo następujące produkty niezbędne przy organizacji wesela:

- zaproszenia ślubne, które przygotowaliśmy kilku kolekcjach (wzorach). W każdej z nich zanajdziecie Państo przykładowe motywy. Na zaproszeniach, można umieścić dodatkowe informacje takie jak, prośbę dotyczącą prezentu czy potwierdzenia uczestnictwa lub informacje o noclegu.

- winietki na stoły ułatwiające zajmowanie miejsc przez gości. Winietki powinny nawiązywały swoim charakterem do pozostałych elementów wystroju sali weselnej. Winietki wykonujemy w formie tradycyjnej, czyli jako rozkładane wizytówki lub jako wizytówki nierozkładane przystosowane do umieszczenia ich w sposób nietypowy (np. wbite w owoce lub korek z wina).

- zawieszki na butelki mogą stanowić doskonałą ozdobą stołu, dobrze by uzupełniały graficznie etykiety na butelki lub w przypadku braku etykiet, pasowały do pozostałych elementów ozdabiających stół weselny. Na zawieszkach można umieścić imiona nowożeńców, datę ślubu oraz dowolny tekst. Zawieszki na butelki wykonujemy na grubej kredzie lub papierze ozdobnym, posiadają dziurkę, dzięki której będziecie Państwo mogli przymocować je za pomocą sznurka lub tasiemki.

- etykiety samoprzylepne na butelki są świetnym pomysłem na elegancką dekorację stołu. Etykiety pasują do różnych kształtów butelek. Etykiety na butelki są ozdobą stosowaną oddzielnie lub wraz z zawieszkami na butelki.

- plany stołów weselnych często stanowią uzupełnienie winietek na stoły. Plany stołów wykonane są przez nas na płycie PCV do ustawienia bezpośrednio na podstawie (świetnie w tej roli sprawdzają się sztalugi malarskie) lub drukowane na papierze matowym 150g przeznaczone do oprawienia w antyramie lub ramce.

- menu weselne, dzięki któremu goście dowiedzą się jakie dania i o jakich godzinach będą serwowane podczas przyjęcia. Menu wykonujemy zarówno w formie kart na stoły (wówczas wykonujemy je na kredzie matowej 350g lub papierach ozdobnych), jak również w formie tablicy podobnej do tablicy z planem stołów.

- tablice rejestracyjne wykonywane są na płycie PCV, którą na czas przejazdu pary młodej umieszcza się na samochodzie.

- podziękowania dla gości, miły upominek, który będzie przypominał gościom o tym wielkim wydarzeniu. Podziękowania możemy wykonać w formie składanej kartki (dokładanej np. do ciasta) lub w formie etykiety naklejanej na małe pudełeczko lub woreczek z cukierkami. Możemy również zaproponować magnesy na lodówkę, z dowolnie wybranym przez Państwa zadrukiem.

Zaproszenia Ślubne.

Oferta ślubna Drukarni FIOLET:

zaproszenia ślubne, podziękowania dla gości, winietki na stoły, etykiety samoprzylepne na butelki, zawieszki na butelki, plany stołów, menu, tablice rejestracyjne dla nowożeńców

W naszej ofercie zaproszeń można znaleźć produkty klasyczne, eleganckie i unikatowe. Poniżej znajdziecie Państwo galerię poszczególnych kolekcji zaproszeń ślubnych, a w nich różne motywy graficzne zaproszeń, winietek, zawiszek, etykiet, menu oraz podziękowań.

Format: Standardowe wielkości A6, A5, DL. Poziome i pionowe. Składane poziomo i pionowo. Formaty niestandardowe.

Papiery gładkie i ozdobne: fakturowane, perłowe i metalizowane w szerokiej gamie kolorystycznej oraz kolorach specjalnych: złote, srebne, miedziane itp.

Druk kolorowy CMYK: jednostronny 4+0 lub obustronny 4+4.

Gramatura papieru: 120g, 200g, 300g, inne.

Oferta dodatkowa: menu, winietki stołowe, zawieszki i etykiety na butelki, księgi gości, podziękowania itp.


UWAGA!

  • możliwość wykonania niskich nakładów
  • druk ekspresowy